Autós üldözés volt Budapesten, egy rendőr megsérült

Az Andrássy úton kezdték üldözni az ámokfutót, aki végül a Budai Várnegyedben a rendőröknek is nekihajtott.

rendőrautó, rendőrség

Rendőröknek hajtott egy autós a Budai Várnegyedben, a rendőrök elfogták az ámokfutót – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon szerdán.

Azt írták, a rendőrök buszsáv szabálytalan használata miatt akartak megállítani egy autóst szerdán délelőtt Budapesten, az Andrássy úton, azonban a kocsi vezetője nem állt meg a rendőri jelzésre, hanem gázt adott és menekülni kezdett, miközben újabb közlekedési jogsértéseket követett el.

A Lánchídon keresztül az I. kerületi Csónak utcáig jutott, ahol nekihajtott két motorosrendőrnek, majd nekitolatott egy rendőrautónak.

A rendőrök a gépkocsit vezetőjét a helyszínen elfogták; az elsődleges adatok szerint a motorosok nem sérültek meg, míg a rendőrautóban egy rendőr könnyű sérülést szenvedett – írta a BRFK.

Felülvizsgálják a Papp László Sportaréna tízéves bérleti szerződését, ami néhány nappal a bukás előtt köttetett
Brüsszelig szaladt egy Fidesz-maffiózó, hogy bepanaszolja a botrányos jogállamiságot
Egymást hazudtolják meg az Orbán Viktorba szerelemes fideszesek
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Sajátosan üzent Orbán Viktor a Fideszt faképnél hagyó Szijjártónak
Magyar Péter: így már a Fidesz-szavazók számára is nyilvánvalóvá válhat, hogy kinek az érdekét képviselte Szijjártó