Magyar Péter súlyos üzenetet küldött a papíron nincstelen, éhező Orbán Viktornak

Nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését, lopott már eleget a családjával, vejével, gázszerelőjével.

Orbán Viktor
Orbán Viktor magyar az EU-tagországok állam- és kormányfői évzáró találkozóján Brüsszelben 2019. december 12-én. Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Orbán Viktor elzavart miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését – jelentette be Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán.

Magyar Péter bejegyzésében azt írta: „a vagyonnyilatkozata alapján nincstelen Orbán Viktornak az általa hozott jogszabály alapján” 38 801 013 forint végkielégítés járna „hazánk kifosztásáért”.

„Nem fogja megkapni” – tette hozzá.

Orbán: Soros!

Orbán Viktor szombat délelőtt a Facebook-oldalán úgy reagált, szerinte a „frissen hivatalba lépett miniszterelnök szamárságokat beszél”.

„A leköszönt nemzeti kormány az országot nem kifosztotta, hanem felemelte. Az állami vagyont megduplázta, a devizatartalékot történelmi csúcsra emelte, az ország aranytartalékját 36-szorosára növelte” – hordott össze hetet-havat a bukott gazember, hozzátéve, hogy a kifosztás őszerinte a Tisza-kormány hivatalba lépésével „válik valóságos veszéllyé”, ami ellen „harcolni” fognak.

„A Pénzügyminisztériumot odaadták a bankároknak, a gazdasági minisztérium a Shellé, a Soros-hálózat beköltözött a miniszterelnöki hivatalba” – bohóckodott Orbán, aki immár 3,4 millió magyar ember világos véleményét zárójelbe téve vergődik tovább az agyament Soros/Shell/bankárok/stb. világmegfejtéseivel…

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
„Haladunk” – Itt vannak a Tisza-kormány friss döntései
Viszik el a korrupt óellenzék és a Fidesz-maffia politikusait, Magyar Péter is megszólalt
Most jelentette be Magyar Péter: megvan az egyezség Ukrajnával
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Lelépett a fideszes hírhamisító, nem várta meg, hogy kirúgják