Mi történik? Őrizetbe vettek egy főügyészségi ügyészt

Hivatali visszaélés miatt indult eljárás.

A Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) egyik szervezeti egysége hivatali visszaélés bűntette miatt indult eljárásban jelenleg is nyomozati cselekményeket végez egy főügyészségi ügyésszel szemben – közölte csütörtökön a KNYF.

A nyomozó ügyészek őrizetbe vették és gyanúsítottként hallgatják ki az ügyészt – írták, hozzátéve: a nyomozásról további adatok nem közölhetők, így azt egyelőre nem tudni, hogy kiről van szó, és mit követett el a korrupt kollégájuk.

Mi történik? Váratlanul lemondott a Központi Nyomozó Főügyészség vezetője
Súlyos lelepleződés: a Fidesz nem támogatja a korrupcióellenes intézkedéseket
Beverik az utolsó szöget a Fidesz koporsójába, kész a korrupcióellenes jogszabálycsomag
Itt a bejelentés: korrupcióellenes és átláthatósági törvénycsomagot terjeszt elő az igazságügyi miniszter
Magyar Péter: indul a „tisztítótűz-művelet” – Az olasz maffia mintájára lesz eltakarítva a Fidesz-maffia
Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!