Mire készül? Orbán Viktor a chilei elnökkel tárgyalt

Újabb menekülési útvonal az áprilisi bukás esetére?

orban-kormanyinfo
Orbán Viktor miniszterelnök nemzetközi sajtótájékoztatót tart a Kormányinfó keretében a Karmelita kolostorban 2023. december 21-én. Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

Orbán Viktor hazug, korrupt miniszterelnök szerdán hivatalában fogadta José Antonio Kastot, a Chilei Köztársaság megválasztott elnökét.

A Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály úgy magyarázta: a tárgyalás kiemelt témája volt „az illegális migráció és a családok támogatása”. Hogy a Magyarországtól 12 ezer (!) kilométerre lévő dél-amerikai (annak is a nyugati partján fekvő) ország miben tud hazánk segítségére lenni a migráció ügyében, az rejtély, mindenesetre a rohadt gazember hivatala azt írta, Chile is „elkötelezett támogatója a családokra épülő társadalompolitikának és az illegális migráció elleni harcnak”!

Az eseményről sem az MTI nyilvános felülete, sem a miniszterelnök Facebook-oldala nem közölt fotókat, így egyelőre fenntartással kell kezelni a találkozó megtörténtét, hiszen Orbán legutóbb pl. a „Trumpelnökúrral” való találkozásáról is hazudott.

Lopnak: 374 médiumban hirdette a nem létező Tisza-adóról szóló nemzeti konzultációt a kormány

8 éves kisfiával árultatta a drogot egy nő Kaposváron – videó

Baptista fenntartású szakiskolában dolgozik az a férfi, aki baltával támadt a Tisza aktivistáira

Magyar: Baltával támadtak a Tisza önkénteseire Debrecenben

„Lázár, takarodj” – tüntetők zavarták meg a rasszista fideszes gazember fórumát

Nagyot üthetett „szartakarító” Lázár a Fideszen: Orbán már arról hazudozik, hogy ő mindig cigányzenét hallgat