Elgázolt egy embert a villamos a budapesti Móricz Zsigmond körtéren

Elgázolt egy embert a villamos Budapest XI. kerületében, a Móricz Zsigmond körtéren péntek délután.

A katasztrófavédelem közlése szerint a fővárosi hivatásos tűzoltók emelték ki a szerencsétlenül járt embert a villamos alól, majd átadták a mentőknek.

A baleset fennakadást okoz a közösségi közlekedésben, a Budapesti Közlekedési Központ azt írta: a 19-es és a 49-es villamos Kelenföld vasútállomás és a Móricz Zsigmond körtér között nem jár, a kimaradt szakaszon pótlóbusszal lehet utazni. A 61-es villamosra a Villányi úton lehet felszállni.

Hogy hogyan került az ember a villamos alá – megcsúszott-e a síkos járdán vagy mi történt pontosan –, azt egyelőre nem tudni.

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Hatalmas rendőri készültség van a Kálvin téren – fotó
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban