Zebrán gázoltak halálra egy férfit Mendén

Halálra gázolt egy gyalogost kedd reggel egy személygépkocsi Mendén – erősítette meg az MTI információit a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

Mint közölték, az idős férfit egy kijelölt gyalogátkelőhelyen ütöttek el, és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen elhunyt; a rendőrség vizsgálja az eset körülményeit.

A múlt héten is durva közlekedési incidens történt a környéken, akkor Gyömrő és Mende közt a 31-es főúton tömegverekedés tört ki, miután két személyautó karambolozott.

Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről