Csőre töltött fegyverrel hadonászott egy férfi az egyik budapesti plázában

Gáz-riasztó pisztollyal riogatta a vásárlókat egy férfi szerda délután egy X. kerületi bevásárlóközpontban, a dilis férfit húsz percen belül elfogták – derül ki a police.hu közleményéből.

Azt írták, október 2-án délután egy X. kerületi bevásárlóközpontban többen felfigyeltek egy férfira, aki egy fegyvert tartott magánál; azt többször, látványosan elővette és hadonászott is vele. A biztonsági szolgálat munkatársa egy szolgálaton kívüli rendőrnővel folyamatosan szemmel tartotta a férfit, aki időközben elhagyta a plázát.

A rendőrnő szólt a bevásárlóközpontnál szolgálatot teljesítő járőr kollégáinak, majd a kőbányai egyenruhások perceken belül elfogták a 46 éves B. Dávidot. Kiderült, hogy a nála lévő pisztoly egy gáz-riasztó fegyver, amely be volt tárazva és csőre is töltötte.

B. Dávidot a X. Kerületi Rendőrkapitányságra előállították, felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett gyanúja miatt hallgatták ki, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását. Tettére egyértelmű magyarázatot nem tudott adni, azt azonban elmondta, hogy konkrét célja nem volt a fegyverrel, csupán

„olyan vagánynak érezte magát”.

56,5 millió forint értékben vittek el táskákat az Andrássy úti Louis Vuitton üzletből

Szolgálaton kívüli katona ölhette meg volt élettársát Kaposváron

Megöltek egy fiatal nőt Kaposváron

Szörnyű részletek derültek ki a szolnoki gyilkosságról

Mi történt? Emberölés kísérlete miatt eljárás indult egy hódmezővásárhelyi férfival szemben

Egy 22 éves férfit gyanúsítanak a szolnoki fiatal nő megölésével