Kigyulladt egy szeméttelep Csongrád-Csanádban

felgyo-tuz
A kigyulladt szeméttelep Felgyő határában 2025. augusztus 8-án. Fotó: Szeged365.hu/olvasó

Tűz volt a regionális hulladékkezelő központban a Csongrád-Csanád megyei Felgyő és Tömörkény között a 4518-as út közelében péntek délelőtt – közölte a katasztrófavédelem.

Mintegy háromszáz köbméternyi kommunális hulladék égett, csaknem kétszáz négyzetméternyi területen.

Azt írták, a csongrádi és a kiskunfélegyházai hivatásos tűzoltók „légzésvédelem mellett” két vízsugárral eloltották a lángokat. Az egységek munkáját egy erőgép is segítette, a tűzoltók pedig még a terület átvizsgálását és visszahűtését végzik, hogy megakadályozzák az újragyulladást.

Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről