„Elfogytak a pótlóbuszok”: tömeg várja a budaörsi vasútállomáson, hogy valahogy hazajusson

budaors-allomas
Pórul járt utasok Budaörsön, 2025. július 7-én. Fotó: Facebook/Bicskei Csevegő

„Kelenföldről Győr felé nem megy semmilyen vonat! Pótlóbusz. Az meg nincs, az utas koordinátor azt mondta, elfogytak a buszok… rengetegen állnak a buszokra várva az állomás előtt”

– ilyen, és ehhez hasonló beszámolók olvashatók a Facebookon, miután a hőség után most a vihar tett be a MÁV-nak, és sorra áll le a vonatközlekedés az országban, otthagyva az elázott, párában aszalódó utasokat, hazajutni próbáló dolgozókat az állomásokon.

„A csodálatos MÁV… csak 2 órája várakoztatja az utasait” – írta másvalaki egy olyan videó mellé, ami a budaörsi vasútállomáson készült, ahol alkalmas váróterem híján a szabad ég alatt várja ránézésre közel 100 ember, hogy megérkezzenek a pótlóbuszok:

Budaörs, két órája várakozó utasok…

Posted by Hírek Ma on Monday, July 7, 2025

Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Vitézy Dávid újraindította, amit Lázár tönkretett: újra láthatók a MÁV késései
MÁV: Lerohadt egy vonat a Nyugatiban, fennakadás több vonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vonalon, legalább két ember megsérült
Filmforgatás miatt két napra lezárják a metrót – titkolja a BKV, hogy mennyit kapnak érte
Szorul a hurok, átvilágítják Orbánék hazaáruló vasúti projektjét