Teherautó gázolt halálra egy nőt Budapesten

Belehalt sérüléseibe egy idős nő, akit elgázolt egy teherautó szombaton reggel Budapesten a IV. kerületben.

Vinczeffy Levente, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóreferense azt mondta: a nő az újraélesztési kísérlet ellenére a helyszínen meghalt.

A Vadgesztenye utca és a Vetés utca közötti szakaszán történt balesetben két parkoló autó is megsérült. A helyszínelés és műszaki mentés idejére a Sporttelep utcát a Vetés utca és a Vadgesztenye utca között mindkét irányban lezárták, amely elsősorban a 20E autóbuszt érinti. A gépjárműforgalmat a környező utcákba terelik.

A beleset körülményeit a rendőrség még vizsgálja.

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Hatalmas rendőri készültség van a Kálvin téren – fotó
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban