Brutális késelés Hajmáskéren, kivonult a rendőrség

Egy féltékeny férfi a felesége combját, arcát és mellkasát is összevagdosta.

Őrizetbe vettek a rendőrök egy hajmáskéri férfit, aki megkéselte a feleségét – közölte a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

Úgy tudni, a házastársak között egy családi rendezvény után alakult ki féltékenységből fakadó vita még szombat éjszaka Hajmáskéren.

A férfi a konyhaszekrény fiókjából elővett egy húsvágó kést, amellyel a feleségét mindkét combján, az arcán és a mellkasán is megvágta.

Az asszony kimenekült a lakásból és a közelben lakó barátnőjéhez futott, aki értesítette a rendőrséget. Az erősen vérző nőt egy rendőr ellátta, majd átadta a mentőknek.

A 46 éves gyanúsítottat a rendőrök elfogták, őrizetbe vették, ellene súlyos testi sértés bűntette miatt indult eljárás. A veszprémi nyomozók kezdeményezték a férfi letartóztatását.

Halálos áramütés ért a fürdőkádban egy 10 éves kislányt Hajmáskéren

Döbbenetes részletek: NER-es ficsúr gázolhatta halálra az idős asszonyt Győrben

Megszúrta, majd kétszer fejbe rúgta testvérét egy férfi Vilmányban

Vádat emeltek egy bölcsődei nevelőnő ellen, aki két kisgyereket is bántalmazott

Játszótéren fogtak el egy 18 éves dílert

Bűnügyi felügyeletbe kerül egy idegbeteg fideszes