Orbán ismét a fél országot megfenyegette, Magyar Péter üzent neki

orban-menczer-szijjarto
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

„Tegnap este a miniszterelnök ismét a fél országot megfenyegette és megbélyegezte. Orbán Viktor szerint a tiszások (vagyis a magyarok többsége) úgy vannak benne a nemzetben, mint a balsors a Himnuszban” – írja Magyar Péter a Facebook-oldalán azután, hogy Orbán Viktor tegnap Pilisvörösváron lépett fel az Ukrajna EU-csatlakozásával riogató számával, és azt találta mondani, hogy szerinte

vannak azok a magyarok, akiknek fontos a haza, ők a fideszesek, KDNP-sek; és vannak az ellenfeleik, akik bár „nem vallják magukat a nemzethez tartozónak”, ugyanúgy a nemzeti közösség részei: „ők is benne vannak a nemzetben, mint a balsors a himnuszban”.

Fórum Pilisvörösváron

Posted by Orbán Viktor on Wednesday, April 23, 2025

A Tisza Párt elnöke válaszul írta: Magyarországnak nem lehet olyan vezetője, aki az ország bármely részét vagy bármelyik társadalmi csoportját nem tartja elég jó magyarnak.

Magyar a Szózat soraival üzent a miniszterelnöknek:

“Még jőni kell, még jőni fog
Egy jobb kor, mely után
Buzgó imádság epedez
Százezrek ajakán.”

Azt is írta, „mi olyan országot szeretnénk, ahol a véleménykülönbségek ellenére sem kérdőjelezik meg soha senkinek a hazaszeretetét vagy magyarságát”.

Magyar Péter: indul a „tisztítótűz-művelet” – Az olasz maffia mintájára lesz eltakarítva a Fidesz-maffia
Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten
Az Alkotmánybíróság is elhajtotta Sulyok Tamást – Magyar Péter: megbukott, távoznia kell
Külföldi újságban gyalázza a magyar kormányt Sulyok Tamás
Tovább hazudozik a Fidesz, miután elbukott a Sulyok nevű trógerjük puccskísérlete