Magyar Péter komoly ígéretet tett a nyugdíjasoknak

Magyar Péter nyugdíjassal
Fotó: Facebook/Tisza Párt

Ricsén jártunk az önkormányzati fenntartású, példaértékű idősek otthonában, hogy a nyugdíjas honfitársaink is szavazhassanak a Nemzet Hangja népszavazáson – számolt be Magyar Péter a Facebook-oldalán.

A Tisza Párt elnöke azt írta, „csodálatos idős hölgyekkel” beszélgetett az életükről, a családjukról és a megoldandó problémákról. Elmondták, hogy a propaganda hazugságai ellenére megfizethetetlenek az élelmiszerek és a gyógyszerek.

„Biztosítottam őket arról, hogy bármit is hazudnak Orbánék, a TISZA megtartja a 13. havi nyugdíjat és ha az emberek többsége támogatja, akkor bevezetjük a nyugdíjas Szép Kártyát 200 ezer forinttal és 5%-ra csökkentjük az egészséges élelmiszerek áfakulcsát és áfamentessé tesszük a gyógyszereket”

– jelentette be Magyar Péter.

Ricsén jártunk az önkormányzati fenntartású, példaértékű idősek otthonában, hogy a nyugdíjas honfitársaink is…

Posted by Péter Magyar on Wednesday, April 2, 2025

Így fogadták Magyar Pétert Lengyelországban
Kajdi Csaba Magyar Péternek: A kampánynak vége van, nem kell ordítani
Újabb miniszterelnök-helyettest nevezett ki Magyar Péter
Orbán kavarhat a háttérben, ez állhat Sulyok Tamás kitartása mögött
Magyar Péter: dől a dominó
Vitézy Dávid: „Ez csalás, a költségvetés meghamisítása”