Súlyos baleset történt a honvédség újdörögdi gyakorlóterén

mentőhelikopter
Fotó: Facebook/Országos Mentőszolgálat

Ketten megsérültek a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén pénteken – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM).

A tájékoztatás szerint az egyik sérült állapota életveszélyes, őt mentőhelikopterrel az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórházba szállították, a másik sérültet pedig a veszprémi kórházban ápolják.

Az eset körülményeinek vizsgálata megkezdődött – tudatták.

A Magyar Honvédség és a HM együttérez a sérültekkel és minden szükséges támogatást megad nekik – áll a tárca közleményében.

Megszólalt Ruszin-Szendi arról, hogy kell-e mennünk már végre a háborúba
Újabb interjút adott a hős százados: a miniszter megpróbálta hallgatásra bírni
Kitálalt a honvéd százados: morális mélypont, leszerelési hullám, Orbán Gáspár 50 százaléknyi halott magyar katonával számol Csádban
Meghalt egy harmadéves honvédtisztjelölt a Ludovika Campuson
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban