Orbán Viktor elárulta, miért megy Párizsba

Arra szeretnék választ kapni, mitől észszerű a francia, illetve a „háborúpárti” álláspont – mondta Orbán Viktor szerdán, útban Párizs felé.

Bohár Dániel propagandista alákérdezésére – mit vár az Emmanuel Macron francia elnökkel történő találkozótól –, a Magyarországon működő orosz ügynök azt mondta: van egy alapvető változás, az amerikaiak eddig a háború oldalán álltak, most pedig a béke oldalára álltak.

Ma Párizsban tárgyalok Emmanuel Macron francia elnökkel, holnap pedig irány Brüsszel és az EU-csúcs.Tudósít: Bohár Dániel 📽️

Posted by Orbán Viktor on Wednesday, March 5, 2025

Kifejtette: azt szeretné megtudni, hogy ha három év alatt nem tudták a háborúzó felek legyőzni Oroszországot és győzelemre segíteni Ukrajnát úgy, hogy az amerikaik is a háború táborában voltak, most, hogy az amerikaiak már nincsenek ott, tehát a háborúpárti tábor sokkal gyengébb, most miért gondolják, hogy ugyanezt a háborút meg tudják nyerni?

„Én erre szeretnék választ kapni. Mitől észszerű a francia, illetve a háborúpárti álláspont” – mondta a putyini agressziópárti Orbán.

Orbán kiakadt: Felszólítom Zelenszkij elnök urat!
Ez már Orbán követőinek is sok volt
Orbán fújtat, miután lebukott a hazaáruló külügyminisztere
Borsod nem viccel: Miskolcon így fogadták Orbánt – videó
Jámbor: Lebukással ér fel a kormány számára, hogy se a HVG, se a 444, se a Telex nem kérdezhetett a Kormányinfón
Hajtóvadászat a korrupt kormánytagok ellen: felhívást tett közzé Panyi Szabolcs