Itt az Orbán-klán meggazdagodásáról szóló dokumentumfilm

Megjelent a „A dinasztia”, az Orbán Viktor és családja meggazdagodását bemutató dokumentumfilm.

A Direkt36 tényfeltáró központ közel egyéves munkával készített filmje sorra veszi, hogy a miniszterelnök családja hogyan gazdagodott meg a magyar emberek pénzéből, hogyan gravitáltak feléjük a közbeszerzések, kastélyok, luxusingatlanok, pénzügyi és logisztikai cégek, komplett iparágak.

A dokumentumfilm, amely végig tényeket közöl, újságírói munkával, bárki által fellelhető információkat gyűjt egybe

alaposan felkavarhatta az orbáni hazugságpropagandát, mert a héten a Magyar Nemzet már előre azzal vádolta meg a Direkt36-ot, hogy egy „ukrán titkosszolgálati akciónak a részeként” a miniszterelnök lejáratására készülnek.

A valóság ezzel szemben az, hogy a közel egy évvel ezelőtt indult projekt a készítők szerint nem részesült semmilyen külföldi finanszírozásban, a filmben bemutatott tények, törvényesített korrupciós ügyek pedig nem szorulnak külön „akcióra”, önmagukban is vállalhatatlanná teszik Orbán Viktort és rendszerét.

Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Orbán Viktor elvesztette a perét, amit azért indított, mert szerinte nem is akarta egy rokonának megszerezni a Spart
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon