Vonat gázolt halálra egy férfit Mezőtárkánynál

sinek-vasut-mav

Halálra gázolt egy férfit a vonat pénteken Mezőtárkánynál: a Mávinform azt írta, hogy a Füzesabonyból Debrecenbe tartó vonat ütött el egy embert péntek délben a Heves megyei településnél.

A helyszínelés idején, várhatóan délután három óráig szünetel a forgalom Füzesabony és Poroszló között, ezen a szakaszon pótlóbusszal lehet utazni.

A Debrecen-Füzesabony vonalon 20-40 perccel hosszabb eljutási időkre kell számítani péntek délután.

Soltész Bálint, a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI megkeresésére elmondta, hogy az elgázolt férfi meghalt.

A rendőrség közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit.

Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben
Nyolc ember meghalt két balesetben Győr közelében az M1-esen