Bulvár

Hatalmas reklámot csinál a Fidesz őrjöngése a Dinasztia filmnek

Gazdaság

Jó hírt kaptak a nyugdíjasok, indul a pénzeső – Orbán szerint

Gazdaság

Megszólalt az uniós biztos: komoly bajok vannak Magyarországon

Holttestet találtak egy diósdi házban

Holttestet találtak egy diósdi házban pénteken a tűzoltók – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője. Mukics Dániel azt írta, péntek délben érkezett bejelentés a katasztrófavédelemhez arról, hogy

a szomszédok napok óta nem láttak egy idős diósdi férfit.

A tűzoltók kivonultak a Határ úthoz, behatoltak a házba, ahol egy kialudt tűz nyomait és az ott lakó férfi holttestét találták meg.

A nyolcvan négyzetméteres, háromszintes családi ház hálószobájában volt korábban tűz, szőnyeg, ágy és egyéb bútorok égtek. Tűzoltói beavatkozásra már nem volt szükség. A tűz körülményeinek feltárása érdekében tűzvizsgálat indul.

Tűzvédelmi szempontból sem érdemes felesleges tárgyakat, lomokat felhalmozni az otthonunkban, mert ezek amellett, hogy tűzveszélyesek, a menekülést is nehezítik baj esetén – figyelmeztetett közleményében a tűzoltó alezredes.

Kettős emberölés Diósdon: megtagadta a vallomástételt a 18 éves gyanúsított

Baltával öltek meg két embert hajnalban Diósdon

Robbanás történt, kigyulladt egy melléképület Alsónemesapátin