Rogán Antal mielőbbi büntetőjogi felelősségre vonása nem külföldi hatalmak feladata, hanem a magyar igazságszolgáltatás felelőssége” – írta Magyar Péter Rogán Antal kedden kirobbant amerikai korrupciós botránya kapcsán, azt üzenve:

ami késik, nem múlik.

A Tisza Párt vezetőjének értékelése szerint eddig is látszott, hogy a magyar állam nem működik, szétesnek a közszolgáltatások és folyamatos politikai nyomás alatt áll a magyar igazságszolgáltatás.

„Az utóbbi években példátlanul rossz kormányzást, ipari mértékű korrupciót és súlyos pusztítást láthattunk hazánkban” – összegzi Magyar, azt szorgalmazva, hogy előrehozott választásokra van szükség, hogy „mielőbb lezárhassuk az Orbán-Gyurcsány-Rogán korszakot”.

Magyar Péter megszólalásának előzménye, hogy kedden kiderült, az Egyesült Államok szankciós listára tette Rogán Antal propagandaminisztert,

„korrupciós tevékenységben való részvétele miatt”.

Megosztás