Megöltek egy embert Székesfehérváron

Egy idős nőt találtak holtan otthonában, élettársa a közelben öngyilkos lett.

baleset-rendorseg

Emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi igazgatósága, miután csütörtök reggel holtan találtak egy 76 éves nőt Székesfehérváronközölte a rendőr-főkapitányság pénteken.

A közleményben azt írták, hogy a nő halálát az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint idegenkezűség okozta.

Hozzátették: élettársa a közelben öngyilkosságot követett el.

Meghalt a székesfehérvári házomlás sérültje
Összeomlott egy négyemeletes épület Székesfehérváron, egy ember a romok alatt rekedt
Egy székesfehérvári kollégiumban is kimutatták a kórházban talált veszélyes baktériumot
Ollóval és ceruzával támadt osztálytársaira egy másodikos gyerek Székesfehérváron
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő