Megölte kétéves kisfiát egy férfi Somogyban

helyszinelok-rendorseg
Fotó: police.hu

Megölte kétéves kisfiát, majd öngyilkosságot kísérelt meg a gyanú szerint egy férfi hétfőn Somogy megyében – közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság.

A rendőrség honlapján azt írták: a gyermek holttestére Zákányban találtak rá, apját a mentők életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba.

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi igazgatósága emberölés elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást – tették hozzá.

A 24.hu úgy tudja, láthatás alatt végzett kisfiával a 37 éves férfi. A lap értesülései szerint a gyermek szülei már külön éltek, de még nem volt bírósági végzésük arról, hogy kinél mennyit tartózkodhat a gyerek, erről mindig szóban egyeztek meg a szülők. Azt is írják, a férfi még nincs kihallgatható állapotban, és jelenleg is a kórházban őrzik.

Kifosztottak egy eszméletlen embert Miskolcon, a férfi később meghalt

Összeszurkálta anyját egy férfi egy szolnoki családi konfliktus során

Akkora a pánik, hogy Sulyok Tamást is elzavarták Erdélybe

Magyar Péter: botrányos, szánalmas terelés és hazudozás, amit Gulyás Gergely előadott

Összeomlott a balatoni vasúti közlekedés, Lázár János kussol, Hegyi Zsolt azonnali vizsgálatot rendelt el

Fideszes politikusokig érnek a szálak az újabb gyermekbántalmazásos ügyben is