„Fájó megjegyzést tett”, kis híján agyonvertek egy férfit Mezőszentgyörgyön

rendőrség, rendőrautó

Életveszélyt okozó testi sértés miatt intézkedtek a rendőrök még hétfőn Mezőszentgyörgyön, ahol a gyanú szerint egy 29 éves férfi közterületen bántalmazott egy helyi lakost, melynek következtében a 69 éves férfi sorozatos bordatörést szenvedett. Ez légmell kialakulásához és életveszélyes állapothoz vezetett.

A rendőrség mai közleménye szerint a támadót rövid időn belül elfogták és őrizetbe vették.

Kihallgatása során a férfi elmondta, hogy a verekedés azért alakult ki, mert az áldozat „fájó megjegyzést tett rá”.

A nyomozók kezdeményezésére a bíróság csütörtökön elrendelte a gyanúsított letartóztatását.

Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban