Orbán Viktor vezetésével összeült az árvízvédelmi operatív törzs

ORBÁN Viktor; ROGÁN Antal; PINTÉR Sándor
Orbán Viktor miniszterelnök (b2) vezetésével ülést tart az árvízvédelmi operatív törzs a BM Nemzeti Veszélyhelyzet-kezelési Központban 2024. szeptember 16-án. A kormányfő mellett Pintér Sándor belügyminiszter (b3) és Rogán Antal, a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter (b). Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Orbán Viktor vezetésével hétfőn kora reggel a BM Nemzeti Veszélyhelyzet-kezelési Központban ülést tartott az árvízvédelmi operatív törzs – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

Meghallgatták a védekezésben érintett valamennyi állami szerv vezetőjének jelentését. A helyzetértékelést követően a vezetők meghatározták az azonnal végrehajtandó feladatokat, valamint jóváhagyták a következő napokra vonatkozó árvízi védekezési terveket.

Orbán Viktor megállapította: a védekezéshez szükséges személyi, technikai és anyagi erőforrások rendelkezésre állnak

– közölte a nyilvánvalót Havasi Bertalan (némi deja vu érzéssel, mint mikor a Covid-járványban bizonygatta hasonlóan a miniszterelnök, hogy mindenkit meg fognak gyógyítani, aztán a világ egyik legrosszabb halálozási rátájával sikerült Magyarországnak átvészelnie a járványt).

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten
Külföldi újságban gyalázza a magyar kormányt Sulyok Tamás