Kigyulladt egy mozdony Tiszafürednél – fotó

kigyulladt-vonat-tiszafured
A füstölő mozdony Tiszafürednél. Fotó: Facebook/B.-Sz. Judit

Kigyulladt a Debrecenből 11.11-kor Füzesabonyba indult vonat (6614) mozdonya a tiszafüredi állomás közelében – ismerte be a Mávinform a Facebook-oldalán. Az utasokat időben leszállították, a tüzet már eloltották.

Azt írták, hogy a meghibásodott szerelvény akadályozza a közlekedést Tiszafüred és Egyek között, ezért a délutáni órákban a Debrecen-Tiszafüred-vonalon jelentősen hosszabb menetidőre kell számítani.

Az utasok a Volánbusz környékbeli menetrendszerinti járataival utazhatnak, melyeken a fennakadás végéig – várhatóan 16 óráig – elfogadják a vasúti jegyeket is.

Legutóbb a hétvégén alakított a MÁV, akkor Biatorbágyról egy személyvonat az ellenkező irányba indult el, és egészen Budaörsig tolatott vissza az amúgy Győr felé igyekvő utasokkal, mert egy tehervonat akadályozta az útját.

Lázár János bemondta: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport

Kigyulladt a Citadella InterCity mozdonya

Leállt a MÁV online jegyértékesítő rendszere

Hatalmas lánggal ég egy BKV-busz Budapesten

Kigyulladt a Kék Hullám InterCity mozdonya

Gázolt a vonat Herceghalomnál, miután már a MÁV-dolgozók is az utasokat szívatják