Nyolc személyautó égett szombat délben Budapesten

autok-egtek-budapest
Fotó: Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Nyolc autó kiégett szombaton egy budapesti telephelyen, a II. kerületi Patakhegyi utcában – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

A tűz a telephely környezetében lévő bozótos, erdős területre is átterjedt, a lángokat a fővárosi hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltották el, majd utómunkálatokat végeztek – tudatták a közleményben.

Személyi sérülés nem történt.

Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Hatalmas rendőri készültség van a Kálvin téren – fotó
Kiesett egy 24 éves férfi az ablakból a budapesti Vörösmarty utcában
Bejelentette a rendőrség: fokozott ellenőrzés jön Budapesten
Meghalt a székesfehérvári házomlás sérültje
Összeomlott egy négyemeletes épület Székesfehérváron, egy ember a romok alatt rekedt