Megöltek egy férfit Eperjeskén, egy nőt súlyosan bántalmaztak

eperjeske-szerelemfeltes
A gyanúsított a rendőrség fotóján. Fotó: police.hu

Megöltek egy férfit Eperjeskén, egy nőt pedig úgy megvertek, hogy súlyos, életveszélyes sérülésekkel került kórházba. A 64 éves gyanúsítottat elfogták.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság csütörtöki közleménye szerint az eperjeskei közmunkás nő nem ment dolgozni szerda reggel, ezért társai a házához mentek.

Az egyikük a nyitott ablakon benézett a szobába, ahol a nőt és egy férfit látott mozdulatlanul, vérben fekve. Azonnal hívták a segélyhívót.

A lakásban a 49 éves nő vendégeként tartózkodó, azonos korú férfit holtan találták, a testén számos, bántalmazásból származó sérüléssel. A nőt a mentők súlyos, életveszélyes sérülésekkel kórházba vitték.

A nyomozók néhány óra alatt feltérképezték a nő kapcsolatrendszerét, és kiderítették, hogy szerelemféltés állhat a háttérben, amivel a 64 éves eperjeskei lakos hozható összefüggésbe.

A rendőrök a férfit előállították és kihallgatták. A gyanúsított beismerte, hogy hétfőn éjjel látogatóba ment a nőhöz, akinél egy másik férfit talált; felindulásában felkapott egy szerszámnyelet, amellyel mindkettőjüket bántalmazta.

A férfit emberölés és testi sértés bűntett gyanúja miatt őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatását.

Hasba lőtte testvérét egy 9 éves kisfiú, a szülők rendszeresen engedték, hogy fegyverekkel játszanak

Rasszista támadás Budapesten, hét embert őrizetbe vettek

Ketten megerőszakoltak egy kiskorú lányt Borsodban, egyikük lefogta, aztán cseréltek

Kis híján agyonvertek egy idős férfit Kőbányán

Továbbra sem bír magával, ismét elfogták a „lúgos orvos” áldozatának zaklatóját

Bekokainozott, drogterjesztő taxist fogtak Budapesten