Húsfeldolgozó üzemben termesztett kannabiszt egy férfi

kannabisz-husfeldolgozo
Fotó: police.hu

Elfogtak a szegedi nyomozók egy férfit, aki kannabiszt termesztett egy húsfeldolgozó üzemben – közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda a police.hu-n szerdán.

A rendőrök a helyi kormányhivatal jelzése alapján jutottak az információhoz, hogy egy Szegedhez közeli húsfeldolgozó üzem területén nagy valószínűséggel kannabiszt termesztenek.

A nyomozók június 27-én szemlét tartottak az üzemben, ahol egy rejtekajtóval elválasztott pincehelyiségben 103 tő kannabisz növényt, a termesztéshez használt eszközöket – fénycsöveket, sátrakat –, fogyasztásra kiporciózott növényi törmeléket, valamit az egyik melléképületben 1331 gramm leszüretelt termést találtak és foglaltak le.

A 49 éves férfi a rejtekhelyen a növényeket hővédős sátrakban – a gyanú szerint értékesítési céllal – termesztette, párásító- és légkeverőgépeket, szűrőket és tápszereket is alkalmazott.

P. Gyulát a nyomozók jelentős mennyiségű kábítószer birtoklása bűntett miatt kihallgatták, majd őrizetbe vették, a Szegedi Járásbíróság elrendelte a letartóztatását.

Megöltek egy embert Pécsen

Nagy Feró a Szőlő utcai ügyről: „A lányok is kerestek pénzt, mindenki jól járt, nem?”

Beivott, láncfűrésszel támadt családjára egy 19 éves fiú hétfő este

Idegesítette a kislánya sírása, ezért összetörte a koponyáját

Mi történik? Nemi erőszak miatt tartóztattak le egy fontos hatósági dolgozót

Rengeteg kábítószert találtak egy nagykanizsai lakásban