Orbán Viktor már szavazott, és vasárnap is kampányol

ORBÁN Viktor
Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke leadja szavazatát az önkormányzati, európai parlamenti (EP-) és nemzetiségi választásokon a XII. kerületi Zugligeti Általános Iskolában kialakított 53-as számú szavazókörben 2024. június 9-én. Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Vasárnap is folytatta választási kampánykörútját Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke – közölte Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.

Miután a XII. kerületben leadta szavazatát az európai parlamenti és az önkormányzati választáson, Orbán Viktor az V. kerületi Fidesz irodába ment.

Aki a Fideszre szavaz, a békére szavaz!

Posted by Orbán Viktor on Sunday, June 9, 2024

Ott Szentgyörgyvölgyi Péter polgármester társaságában bekapcsolódott a helyi fideszesek mozgósítási kampányába – írta Havasi Bertalan.

A 9.00 órás részvételi adatok szerint a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek, nemzetiségi önkormányzati képviselők és az Európai Parlament (EP) tagjainak választásán a szavazásra jogosultak 9,98 százaléka (785 546 szavazó) járult az urnákhoz.

Az NVI kétóránként közöl összesítést a részvételi arányokról. A következő adatok 11 óra után lesznek elérhetők az NVI honlapján.

Összevissza hazudozott Orbán Svédországról, kiakadt a svéd miniszterelnök

Orbán Hatvanpusztáról: Apám kérésére a feleségem is besegít

Magyar Péter: Palotaforradalom a Fideszben?

Magyar: Orbánt vajon Bidenhez hasonlóan leszedik-e a sajátjai, vagy inkább magára hagyják?

Besült a kormánypropaganda: véletlenül Mészárosék luxusvilláját leplezték le

Négymillió szórólappal teríti be az országot a Fidesz, hogy higgyük már el végre: a Tisza adóemelést akar