Újabb pedofilügy ugyanabban a bicskei gyermekotthonban: 11 éves kislányt fogdoshatott a portás idén májusban

batthyany-kastely-bicske
A bicskei Batthyány-kastély, a Kossuth Zsuzsa gyermekotthon épülete. Fotó: Wikpédia

Bár a kormány azt ígérte, szigorú intézkedéseket vezet be a gyermekotthonok világában, egy hónapja, idén május 7-én újabb pedofil bűncselekmény gyanúja merült fel abban a bicskei intézményben – a Kossuth Zsuzsa Gyermekotthonban – amely a kegyelmi botrányt kiváltó gyermekmegrontási esetek helyszíne volt – írja a Gulyáságyú Média.

A lap bicskei illetőségű újságírójához, Gulyás Balázshoz olyan iratok jutottak el, melyek szerint a megalapozott gyanú alapján ezúttal egy tizenegy éves kislányt bántalmaztak.

„Az áldozat gyermekvédelmi gyámja élt bejelentéssel a Bicskei Rendőrkapitányság felé, ugyanis a gyermekotthon portása a bicskei intézményben 2024. május 7-én, az esti órákban megfogta a kiskorú lány fenekét és mellét”

– olvasható a cikkben.

A büntetőügy tényét a Gulyáságyú Média több, egymástól független forrása is megerősítette. Eszerint tizenkettedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekmény végzésével vagy végeztetésével elkövetett szexuális erőszak bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a rendőrség.

A lap megjegyzi, az újabb eset egy hónapja történt, ám a közérdeklődésre számot tartó ügyről azóta sem tájékoztatta a közvéleményt egyik szerv sem.

Kifakadt a rendőrség: szerintük „provokáció”, hogy Kerepes polgármestere tartós rendet akar

Fogatlan dilicsapat most nem volt, de Cégénydányádon sem engedték be Magyar Pétert a lepusztult lakásotthonokba

Tovább aljaskodik, nem akar fizetni az állam a bicskei gyermekotthon áldozatainak

Átlátszó: a Miniszterelnökség által támogatott gyerektáborban tarthatott foglalkozást az elítélt bicskei pedofil nevelő

Hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész

Eltűnt egy lengyel férfi Budapesten