Orbán Viktor nem fogott kezet Márki-Zay Péterrel

„Hungarian streetfighter” elszaladt, amíg Lázár János leszerelte az üdvözléssel provokáló polgármestert.

Orbán Viktor mérges
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

Hódmezővásárhelyen kampányolt szombaton Orbán Viktor, de mielőtt megérkezett volna maroknyi válogatott közönsége elé, Márki-Zay Péter, a település polgármestere szerette volna üdvözölni.

Márki-Zay Facebook-videóján látható, hogy Orbán nem fogadta az ellenzéki városvezető kézfogását, csak félvállról odaköszönt neki: „Jó napot, örülök, hogy látom!” – mondta cinikus vigyorral az arcán, majd elsuhant mellette.

VÉDJÜK MEG A SZABADSÁG VÁROSÁT

ORBÁN VIKTORRAL TALÁLKOZTAMÉlőben az Orbán-látogatásról Hódmezővásárhelyen.Miniszterelnök úr helyett Lázár miniszter úr vette át a vásárhelyiek háborúellenes, békepárti közgyűlési határozatát – ígérete szerint átadta neki.Hogy lesz-e foganatja, kiderül amikor a kormány leállítja magyar katonák afrikai háborúkba küldését, nyilvánosan elítéli a női sorkötelezettséget bevezetni szándékozó fideszes ideológusokat. Hét gyermekem biztonsága érdekében kérem, fejezze be a háborúpárti Putyin és a háborúpárti Irán és Kína kiszolgálását, utasítsa ki az orosz kémeket és bűnözőket, valamint a kínai rendőröket – állítsa helyre hazánk szuverenitását! Köszönöm!#Mindenki Magyarországa Néppárt#Védjük meg a Szabadság Városát!

Posted by Márki-Zay Péter on Saturday, May 25, 2024

Orbánt Lázár János mentette ki, aki gyorsan közéjük vetette magát, így Márki-Zay végül csak neki tudta átadni a kormányfőnek szánt dokumentumot, amelyben a hódmezővásárhelyi közgyűlés tízpontos határozatban tiltakozik „a kormány háborús uszítása ellen, és garantálják, hogy Hódmezővásárhely a béke pártján áll”.

Lázár azt ígérte, továbbítja majd a miniszterelnöknek a mappát.

Orbán tombol, úgy tudja: Zelenszkij közvetlenül is belépett a magyar választási kampányba

Nagyot rúgkapált Orbán még utoljára, Magyar Péter néhány mondatban elintézte

Orbán nekiment Ukrajnának: ez nyílt hadüzent

Ellenáll a bíróság: hatalmas pofonba szaladt bele Orbán, aki már a jogrendszer fölött állónak képzeli magát

Ócska gödi némberek, „tűzoltók”, „rendőrök” kidobták az újságírókat a helyi tűzoltóbálról

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár