Leszámolás? Egymásnak esett két csapat Pécs belvárosában, két férfit elgázoltak – videón az eset

pecs-gazolas-centrum-parkolo
Forrás: Pécsaktuál.hu

Két férfit gázolt el egy autó Pécs belvárosában, az Árkádhoz közeli Centrum parkolónál, az erről beszámoló Pécsaktuál.hu szerint szándékosan.

A lap hangsúlyozza, a videón, mely ide kattintva indul, az látszik, hogy a kék autó (szabálytalanul, mivel ott nem lehet balra kanyarodni) a Nagy Lajos Király útjáról befordult a Bajcsy-Zsilinszky utcára, hirtelen irányt vált,

majd lassítás nélkül elcsap két férfit, ezután visszakanyarodik az útra, és elhajt.

Úgy tudni, a két férfi a sürgősségire került, állapotuk nem életveszélyes.

A portál egy másik videót is mutatott, melyen állítólag a gázolás előzménye látható. Ezen két, lapátokkal, bozótvágóval felszerelt csapat ordítozik egymással, aztán érkezik a kocsi, gázol, befordul a parkolóba, ahol valaki beszáll, majd továbbhajtanak.

Lapinformációk szerint leszámolásról lehetett szó, de a rendőrség egyelőre nem erősítette meg ezt.

Gyerekeket szállító busz balesetezett Hird közelében, a sofőr meghalt, sok sérült
Nagy baleset Pécs közelében, rommát tört egy BYD SEAL
Szülőket ítéltek fegyházbüntetésre hároméves gyermekük megöléséért Pécsett
Megöltek egy embert Pécsen
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben