Orbán Viktor budapesti kampánykörútján: Karácsony igazi bűne a rengeteg elszalasztott lehetőség

ORBÁN Viktor; SZENTKIRÁLYI Alexandra; SZENTGYÖRGYVÖLGYI Péter
Orbán Viktor kormányfő, a Fidesz elnöke (j4) Szentkirályi Alexandra főpolgármester-jelölt (b3), Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz-KDNP), az V. kerület polgármestere (j), valamint belvárosi fideszesek társaságában budapesti kampánykörútján az V. kerületben 2024. április 27-én. Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

A fővárosi fideszesek kampányát segítette szombaton Orbán Viktor – tudatta a világgal Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

Orbán Viktor Szentkirályi Alexandra főpolgármester-jelölt oldalán részt vett a jelöltek és az aktivisták eligazításán az V. kerületi Fidesz-irodában, ahol elmondta: a budapesti Fidesznek azon kell dolgoznia, hogyan lehet a nemzet fővárosából a legtöbbet kihozni, a kormánnyal összefogva.

Nagy célokat kell megfogalmazni, nagyon sokat kell dolgozni és végül győzni fogunk – magyarázta, az ellenzéki Budapestet lépten-nyomon gáncsoló kormány vezetőjeként arról is értekezve, hogy szerinte

Karácsony Gergely igazi bűne a rengeteg elszalasztott lehetőség, ami miatt most szenved a város!

Orbán Viktor, Szentkirályi Alexandra és a belvárosi fideszesek ezután átsétáltak az Ibolya presszóba, ahol a Fidesz elnöke egyetemista diákéveiről, a helyhez kötődő emlékeiről mesélt.

Orbán telefonon beszélt Vlagyimir Putyinnal – mire készül a hazaáruló szarházi?

Magyar Péter elhívta a ruszkibérenc olajvezeték-szakértőt, Orbán Viktort Ukrajnába

Megsértett, kidobott tiniként tombol Orbán Viktor a Facebookon

Orbán bejelentette: katonákat és védelmi eszközöket telepítünk az energetikai infrastruktúra védelmére

Összeszurkált három gyereket egy román férfi Baracskán

Mi történik? Korrupt rendőri vezetők ellen emeltek vádat