Megrongálták a Fidesz-KDNP józsefvárosi pártirodáját

Valaki újabb nemzeti konzultációt indított.

jozsefvaros-fidesz
Fotó: Facebook/Józsefvárosi Fidesz

Ismeretlenek betörték a Fidesz-KDNP budapesti, Baross utcai irodájának üvegajtaját – számolt be róla kétségbeesett posztban a Józsefvárosi Fidesz Facebook-oldala.

„Agresszív támadás érte a helyi Fidesz Irodánkat” – kezdődik az írás, hogy aztán rögtön a (vélt) tettest is megnevezze:

„Ez az eredménye a baloldal gyűlöletpolitikájának, annak, hogy szélsőséges agresszív szervezetek támogatásával folyamatosan fenyegetik a jobboldali embereket.”

❗Agresszív támadás érte a helyi Fidesz Irodánkat❗Sunyi módon valakik betörték az ablakát. Ez az eredménye a baloldal…

Posted by Józsefvárosi Fidesz on Thursday, February 15, 2024

Hogy pontosan kik fenyegetik a tizennegyedik éve teljhatalommal uralkodó Fideszt, az a posztból nem derül ki. A nemzethalált vizionáló, világvége hangulatot árasztó szövegben mindenesetre előkerülnek az antifák, Jámbor András, lámpavasazás, rendőrökre támadó momentumos, de Pikó András, a szocialisták, a külföldi érdekek és még sok minden más is – minden mindennel összefügg!

„De mi nem félünk, mert nekünk Józsefváros az első!” – zárul az évszázad rongálásáról beszámoló poszt.

Pikó: A jogos indulat sem jogosít fel erőszakra

Pikó András polgármester is reagált az ügyre. Szintén a Facebookon azt írta:

„Az elmúlt napok történései miatt sokan éreznek tehetetlen dühöt. A gyerekeket ért erőszak és annak leplezése bűn. Az emiatti indulat érthető, de még a jogos indulat sem jogosít fel az erőszakra. A Pázmány-projekt építési engedélyezés bejárásra tartva szembesültem azzal, hogy valakik bedobták a kerületi Fidesz-iroda ablakát. Arra kérem Józsefváros lakóit, hogy ne békétlenséggel válaszoljanak a Fidesz botrányos viselkedésére. Mutassanak példát a jövő nemzedékének azzal is, hogy minden véleményt erőszakmentesen fejeznek ki!”

⛔A jogos indulat sem jogosít fel erőszakra.Az elmúlt napok történései miatt sokan éreznek tehetetlen dühöt. A…

Posted by Pikó András polgármester on Thursday, February 15, 2024

Magyar Péter reggel sajtótájékoztatót tart az Orbán-kormány „egyik legnagyobb hazugságáról”
Súlyos lelepleződés: a Fidesz nem támogatja a korrupcióellenes intézkedéseket
Török Gábor rámutatott a Fidesz egyik legnagyobb hibájára a kampányban
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Házkutatást tartottak Bede Zsoltnál, Orbán kedvenc médiatahójánál
Magyar Péter vizsgálatot rendelt el Orbánék ukrán pénzszállító-rablása ügyében