Magyar Péter: „Orbán előkapott egy köteg 500 euróst”

Orbán Viktor
Orbán Viktor magyar az EU-tagországok állam- és kormányfői évzáró találkozóján Brüsszelben 2019. december 12-én. Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

„Úgy érzem Tóniék megtalálták rajtam a fogást. Igen, bevallom, valamikor 7-8 éve diplomataként Brüsszelben vettem bankkártyával ezt a szép órát”

kezdi legújabb posztját Magyar Péter, amit azután tett ki, hogy a kormánypárti Mandiner most egy „Szakértő: milliós luxusórával a kezén adott interjút a Partizánnak Magyar Péter” című cikkel próbálja revolverezni a Fidesz romlottsága ellen szót emelő egykori NER-es állami felsővezetőt.

Magyar úgy folytatja:

„Ekkortájt történt, hogy az egyik Európai Tanács szünetében miniszterelnök úr előkapott a zakója zsebéből egy köteg 500 euróst és megkérte az egyik kollégát, hogy vegyen a lányának valami különleges teát. Hiába mondta szegény, hogy az 500 euróst nem fogadják el a boltban… Mert ugye csak a készpénz!”

Úgy érzem Tóniék megtalálták rajtam a fogást😂 Igen, bevallom, valamikor 7-8 éve diplomataként Brüsszelben vettem…

Posted by Péter Magyar on Wednesday, February 14, 2024

Magyar Péter: Orbán Viktor egy fogott ember

Orbán Hatvanpusztáról: Apám kérésére a feleségem is besegít

Magyar Péter: Palotaforradalom a Fideszben?

Magyar: Orbánt vajon Bidenhez hasonlóan leszedik-e a sajátjai, vagy inkább magára hagyják?

Besült a kormánypropaganda: véletlenül Mészárosék luxusvilláját leplezték le

Négymillió szórólappal teríti be az országot a Fidesz, hogy higgyük már el végre: a Tisza adóemelést akar