Vonattal ütközött egy autó Tokodon, hárman utaztak a kocsiban

MÁV, vasút, vonat

Vonattal ütközött egy autó hétfőn Tokodon, emiatt Tokod és Nyergesújfalu között szünetel a vasúti közlekedés.

A Mávinform közlése szerint az Esztergomból Komáromba tartó S74-es vonat a tokodi Gyár utcai átjáróban ütközött a gépkocsival. A vonaton senki nem sérült meg; a baleset idején a fénysorompó tilos jelzést mutatott az autónak.

A helyszínelés végéig hosszabb eljutási időre kell számítani – írta a vasúttársaság.

Az Esztergom és Lábatlan közötti S74-es vonatok nem közlekednek, az Esztergom és Komárom közöttiek pedig csak Nyergesújfalu és Komárom között járnak. Lábatlan és Esztergom között az utasok a Volánbusz járatait vehetik igénybe, amelyen a vasúti jegyek és bérletek érvényesek.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a vonaton harminchatan, a gépjárműben hárman utaztak. A szerelvény utasaiért mentesítő járatot küldenek.

Az autóban utazók állapotáról egyelőre nem érkezett hír.

Mozgó vonatból ugrott ki egy gyermek, mentőhelikopter vitte el

Lázár János bemondta: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport

Kigyulladt a Citadella InterCity mozdonya

Újabb dráma a vasútnál, megtiltották az utasoknak a fényképezést

Tragédia az M43-ason: egy német meghalt, a neki segíteni próbáló román autós súlyosan megsérült

Tűz volt az éjjel Sopronban: 18 embert kellett kimenekíteni egy társasházból