Holtan találtak egy anyát és hároméves gyermekét Jászszentandráson

helyszinelok-rendorseg
Fotó: police.hu

Holtan találtak egy anyát és gyermekét még hétfő este Jászszentandráson az otthonukban, egy családi házban.

A rendőrség azt írta, az elsődleges adatok szerint a három éves gyermek halálát idegenkezűség okozta, a 40 éves nő pedig öngyilkos lett.

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság az ügyben – emberölés elkövetése miatt – büntetőeljárást indított. Az eset körülményeit a hatóság szakértők bevonásával vizsgálja, amelynek részleteiről a rendőrség egyelőre nem ad további tájékoztatást – írták.

Ha te is úgy érzed, hogy segítségre lenne szükséged, hívd a 116-123 ingyenes lelki elsősegély számot és olvasd el ezt az oldalt! Ha másért aggódsz, itt találsz segítséget.

Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben