Megölte élettársát egy nő Nagydoboson vasárnap este

helyszinelok-rendorseg
Fotó: police.hu

Megölte élettársát egy 30 éves nő a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Nagydoboson vasárnap este – közölte a térségi rendőr-főkapitányság hétfőn.

Azt írták, a nyomozás adatai szerint az asszony otthonukban családi veszekedés során mellkason szúrta a férfit, aki ennek következtében a helyszínen életét vesztette.

A szabolcsi nyomozók a bejelentést követően azonnal a helyszínre mentek és elfogták a feltételezett elkövetőt. A rendőrök a gyanúsítottat őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.

Fertőző májgyulladás terjed Nagydoboson, sokan megbetegedtek
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben