Tömegbaleset Botykapeterdnél, öt autó és egy busz karambolozott

Teljes szélességében lezárták a 6-os főutat.

rendőrautó, rendőrség

Baleset miatt teljes szélességében lezárták a 6-os főutat Szigetvár közelében, Botykapeterdnél, miután öt autó és egy busz karambolozott a szakaszon – közölte a Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Berlász Viktória közölte: a 6-os úton közlekedőket egy közeli mellékútra terelik a helyszínelés ideje alatt.

Az MTI információi szerint a balesetben hárman sérültek meg, mindannyian könnyebben.

Legutóbb Bajánál történt tömegkarambol, ott a hétvégén öt autó rohant egymásba az 55-ös főúton.

Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben
Nyolc ember meghalt két balesetben Győr közelében az M1-esen