Szikláról esett le egy kiránduló a Sólyom-bércnél, mentőhelikopter érkezett a helyszínre

mentőhelikopter

Szikláról esett le egy kiránduló a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Háromhuta közelében, a Sólyom-bércnél szombaton, a bajba jutott embernek a tűzoltók segítettek.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szerint a kiránduló egy öt-hat méter magas szikláról esett le.

Az egységek a mentősökkel közösen gyalog közelítették meg a baleset helyszínét, és speciális hordágyon, rendőrök és túrázók segítségével hozták fel a szerencsétlenül járt embert a mintegy hatvan méter mély szakadékból, majd az érte küldött mentőhelikopterhez vitték – olvasható a közleményben.

Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben