Szurkolói összecsapást akadályoztak meg a budapesti rendőrök

A csütörtöki Európa Konferencia Liga labdarúgó-mérkőzés előtt verték volna egymást, a rendőrök sajnos közbeléptek.

szurkolok-lefoglalas
Fotó: police.hu

Megakadályozta a rendőrség, hogy magyar és külföldi szurkolói csoportok összecsapjanak a csütörtöki Európa Konferencia Liga labdarúgó-mérkőzés előtt – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Azt írták, hogy a rendőrök szerdán este a VII. és VIII. kerületben gyülekező magyar és külföldi szurkolói csoportokat igazoltattak, mivel többen közülük maszkot viseltek, és különböző ütőszerszámokat is láttak náluk!

A rendőrök késeket, fémrudakat, szerszámnyeleket és pirotechnikai eszközöket foglaltak le tőlük.

Két magyar és egy olasz állampolgárságú férfit előállítottak, ellenük a közbiztonságra különösen veszélyes eszközzel kapcsolatos szabálysértés miatt indult eljárás – áll a közleményben.

Ütötték-vertek, egyik társukat megölték hajléktalanok Szegeden

Fura hobbit választott egy 18 éves nyíradonyi fiú, gyanúsítottként hallgatták ki

Mi történik? Váratlanul bezárták a Szőlő utcai javítóintézetet

Norvégiában fogtak el egy börtönviselt magyar pedofilt

Megbüntettek a rendőrök egy kamionost, mert elakadt a hóban

Megöltek egy férfit Szegváron