Kizuhant egy idős nő egy kispesti lakásból, járókelők találták meg a holttestét

rendőrség
Fotó: police.hu

Kizuhant lakása ablakából egy idős nő Kispesten szerda délelőtt, holttestét az RTL Híradó információi szerint járókelők találták meg, ők hívták a rendőrséget.

Úgy tudni, hogy a nő öngyilkos lett.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletének tájékoztatása szerint az elsődleges vizsgálat során nem találtak idegenkezűségre utaló jelet, a rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a történteket.

Ha te is úgy érzed, hogy segítségre lenne szükséged, hívd a 116-123 ingyenes lelki elsősegély számot és olvasd el ezt az oldalt! Ha másért aggódsz, itt találsz segítséget.

Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Hatalmas rendőri készültség van a Kálvin téren – fotó
Kiesett egy 24 éves férfi az ablakból a budapesti Vörösmarty utcában
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben