Vonat gázolt halálra egy embert Debrecennél

intercity; MÁV; vasút; vonat
Fotó: Facebook/MÁV

Vonat gázolt halálra egy embert Debrecen-Csapókert és Apafa között kedden – közölte a Mávinform a közösségi oldalán.

Azt írták: a Nyugati pályaudvarról Nyíregyházára közlekedő Nyírség IC ütötte el az embert, aki a helyszínen életét vesztette.

A helyszínelés befejezéséig – várhatóan 17 óráig – Debrecen és Apafa között a vonatok egy vágányon közlekednek, a menetidő 20-40 perccel megnőhet a záhonyi fővonalon és a Debrecen-Mátészalka vonalon – jelezték.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint szerelvény mintegy hatvan utasának a debreceni tűzoltók segítettek átszállni a mentesítő járatra.

Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz
Hangfelvétel: választási csaláson kapták a Fidesz két képviselőjelöltjét
Súlyos baleset történt a debreceni akkumulátorgyár építkezésén
Elítélték a fideszest, aki kalapáccsal támadt rá a Tisza Párt önkénteseire
Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban