Orbán most jelentette be: megtámadunk valakiket

Orbán Viktor
Fotó: Facebook/Orbán Viktor

„Mi támadunk, ők védekeznek” – fenyegetőzött Orbán Viktor a Facebook-oldalán szombat délelőtt.

Az eddig a béke fontosságáról kuruttyuló miniszterelnök most arról posztolt, hogy „egészpályás letámadás” indul a nemzeti konzultáció, valamint az EP- és önkormányzati választás örvén.

Nemzeti konzultáció, EP- és önkormányzati választás. Egészpályás letámadás.

Posted by Orbán Viktor on Saturday, November 25, 2023

Hogy a tizenharmadik éve teljhatalommal kormányzás után pontosan kitől, mitől retteg még mindig ennyire, és főként hogyan fér össze a békepártisággal, hogy folyton a „mi” és az „ők” mentén igyekszik megosztani az országot, az nem derült ki. Az „egészpályás letámadásnak” ugyanakkor bizonyára köze lehet ahhoz, hogy a kormány ismét Sorosnak és Brüsszelnek óbégat nagy, kékszínű plakátokon.

Elbocsátják a Pesti Srácok összes munkását – folytatódik a fideszes szennymédia összeomlása
Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem
Kunhalmi Ágnes nekiment a kormánynak: Soha többé nem indulhatok választáson a saját hazámban?