Orbán Viktor alaposan beégette a nyalizást túltoló Bohár Dánielt

bohar-daniel
Bohár Dániel fideszes propagandista. Fotó: Facebook/Bohár Dániel

„Szuverenitás konferencia” néven rendezték meg hétfő reggel a fideszes „elemzőközpont”, a Századvég 30. születésnapi buliját a Várkert Bazárban – írja a 444.hu.

Az esemény sztárfellépője Orbán Viktor volt, akit ceremóniamesterként a megafonos Bohár Dániel konferált fel, de még hogyan! A helyszíni videó tanúsága szerint a propagandista akkorát nyalt Orbánnak, hogy Rákosi Mátyás is megszeppent volna:

„Fogadják hatalmas tapssal Magyarország miniszterelnökét, Orbán Viktort!”

– tüzelte a közönséget Bohár, amitől még a pódiumra felfáradó Orbán is zavarba jött, és annyi mondott:

„Régen ment ez felszólítás nélkül is.”

A videón jól látható, hogy Bohár buzgólkodását még az első sorban ülő Mráz Ágoston Sámuel, Boros Bánk Levente, Schmidt Mária és Orbán Balázs is kinevette.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Valahonnan 8,6 milliárd forintot kapott a Megafon
Magyar Péter: „Köszönjünk, köszönjük, köszönjük!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta