Elgázolt egy embert a vonat Ceglédnél

intercity; MÁV; vasút; vonat
Fotó: Facebook/MÁV

Elgázolt egy embert a vonat Cegléd és Nyársapát között szombaton reggel. A helyszínelést azóta már befejezték, így ismét közlekednek a vonatok Cegléd, Nyársapát és Nagykőrös között. A Budapest-Cegléd-Szeged vonalon kora délután állhat helyre a menetrend – közölte a Mávinform nem sokkal dél előtt.

Tájékoztatásuk szerint a Budapestről Szegedre tartó, Napfény InterCity már a teljes útvonalán közlekedik, 20-30 perces késéssel.

Korábban a Szegedről a Nyugati pályaudvarra tartó Napfény InterCity gázolt el egy embert, aki Csámpai Attila, a Pest Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője tájékoztatása szerint a helyszínen életét vesztette.

Vitézy Dávid újraindította, amit Lázár tönkretett: újra láthatók a MÁV késései
MÁV: Lerohadt egy vonat a Nyugatiban, fennakadás több vonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vonalon, legalább két ember megsérült
Súlyos üzemzavar a MÁV-nál, leállt a teljes dél-balatoni vonatközlekedés
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén