Megölte a feleségét, majd magával is végzett egy férfi Baranyában

helyszinelok-rendorseg
Fotó: police.hu

Megölte a feleségét egy férfi a baranyai Abaligeten még hétfőn, majd saját magát is halálosan megsebesítette, ő végül a kórházban halt meg.

A Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság kedden azt írta: a mecseki falu egyik házának alagsorában hétfő délelőtt találták holtan az ott lakó 66 éves nőt, 56 éves férjét pedig életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba a mentők.

Kiderült, a férfi olyan súlyosan bántalmazta a feleségét, hogy a nő a helyszínen meghalt, majd a férj saját magával is végezni próbált. A férfi a kórházba szállítása után belehalt sérüléseibe.

A baranyai rendőrség emberölés bűntett gyanúja miatt indított eljárást.

Viszik el a korrupt óellenzék és a Fidesz-maffia politikusait, Magyar Péter is megszólalt
Bosszút akart állni, megölte kétéves, alvó gyermekét egy Somogy megyei férfi
Feljelentették Orbán Győzőt és Mészáros Lőrincet
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Bocsánatkérést követel a rendőr, akit munkanélkülivé tett Rétvári Bence szemétkedése
Rendőrök vitték el K. Endrét