Tűz ütött ki szombaton egy mátraszentlászlói szálláshelyen

tuzoltosag
Fotó: Facebook/BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Tűz ütött ki szombaton egy mátraszentlászlói szálláshelyen, két embert létrán menekítettek ki – közölte a katasztrófavédelem.

A lángok a Julianus barát utcai szálláshely pincéjében, a kazánházban csaptak fel, majd az épület megtelt füsttel.

A pásztói, a gyöngyösi és a pétervásárai hivatásos tűzoltók két vízsugárral eloltották a tüzet. Az egységek két gázpalackot is kihoztak a tűzből, ezeket nem érte hőhatás.

A tetőtérből két embert létrán menekítettek ki egy szabadnapos tűzoltó segítségével – írták.

Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben