Uniós biztossal tárgyalt Orbán Viktor

BRETON, Thierry; ORBÁN Viktor
Orbán Viktor miniszterelnök (j) fogadja Thierry Bretont, az Európai Bizottság belső piacért felelős biztosát (b) a Karmelita kolostorban 2023. szeptember 22-én. Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Orbán Viktor pénteken a Karmelita kolostorban fogadta Thierry Bretont, az Európai Bizottság belső piacért felelős tagját.

Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát irányító helyettes államtitkár közlése szerint a megbeszélésen részt vett Bóka János európai uniós ügyekért felelős miniszter, Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter és Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter is.

A tárgyalás témája az európai iparpolitika valamint az Európai Unió versenyképességének megerősítése volt – ismertette a sajtófőnök.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Sikerült! Jöhetnek az EU-pénzek, amit Orbánék miatt nem kaptunk meg eddig
Eldőlt: nem kap élethosszig tartó fizetést Sulyok Tamás, Schmitt Pál és Novák Katalin sem
Kunhalmi Ágnes nekiment a kormánynak: Soha többé nem indulhatok választáson a saját hazámban?