Mi történt? Őrizetbe vettek egy vidéki rendőrkapitány

rendőrautó; rendőrség
Fotó: police.hu

A Győri Regionális Nyomozó Ügyészség szeptember 1-jén őrizetbe vette egy vidéki rendőrkapitányság vezetőjét – közölte a Központi Nyomozó Főügyészség pénteken.

A nyomozó ügyészek hivatali bűncselekmények gyanúja miatt nyomoznak, amelynek során helyszíni eljárási cselekményeket folytatnak; egy rendőri vezetőt őrizetbe vettek – áll a közleményben.

A Központi Nyomozó Főügyészség, a nyomozás érdekeire hivatkozva, több információ nem adott az ügyről, így azt sem kötötték a nyilvánosság orrára, hogy melyik rendőrkapitányság vezetőjéről van szó és pontosan milyen bűncselekménnyel hozták összefüggésbe.

Viszik el a korrupt óellenzék és a Fidesz-maffia politikusait, Magyar Péter is megszólalt
Bosszút akart állni, megölte kétéves, alvó gyermekét egy Somogy megyei férfi
Feljelentették Orbán Győzőt és Mészáros Lőrincet
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Bocsánatkérést követel a rendőr, akit munkanélkülivé tett Rétvári Bence szemétkedése
Rendőrök vitték el K. Endrét