Összeesett a szerelő egy budapesti lakásban, a háztulajdonos kezdte meg az újraélesztést

mentő
Fotó: Facebook/Országos Mentőszolgálat

Hétfő délután egyik megrendelője otthonában dolgozott az az 50 év körüli szerelő, akihez Budapestre riasztották a mentőket. A férfi mellkasi fájdalomra panaszkodott, majd hirtelen összeesett, így ügyfele rögtön mentőt hívott – számolt be az esetről az Országos Mentőszolgálat szerdán.

A nő a mentésirányító instrukciói szerint megvizsgálta a beteget, aki már nem lélegzett, ezért a telefonos utasítások alapján megkezdte az újraélesztést.

A mentők perceken belül a helyszínre értek és emelt szinten folytatták az ellátást, ami még hosszú ideig zajlott, mire az időben megkezdett mellkasi nyomások végül sikerre vezettek.

A férfit végül stabil állapotban szállíthatták kórházba.

❗️MEGRENDELŐJE MENTETTE MEG A SZERELŐ ÉLETÉT❗️Hétfő délután egyik megrendelője otthonában dolgozott az az 50 év körüli…

Posted by Országos Mentőszolgálat on Wednesday, August 30, 2023

Kiadták a riasztást: odakozmál holnaptól, aki nem figyel

Takács Péter: mentőállomások és kórházak felújítását gátolja a Tisza Párt és Brüsszel

Mit titkolnak? Eltűntek a száj- és körömfájás vizsgálati eredményei a Nébih oldaláról

Fordulat: Kína szerint a koronavírus-járvány az Egyesült Államokból indulhatott ki

10 millió forintot fizetett vissza a MÁV a késési biztosítás első három napján

Akkora a baj az egészségügyben, hogy már szakdolgozókra testálnak orvosi feladatokat